Můj příběh si tvořím
každý den 🙂

Krásný den,

ráda se vám představím. Jmenuji se Zuzana, je mi 43 let a jsem maminkou Bruna. V mládí jsem cestovala, nejdále do Guangzhou. Nyní žiji v Beskydech, které od dětství, díky prarodičům, považuji za svůj domov.  Po čtyřicítce jsem jako maminka v pozdním věku (jak se říká) začala řešit svoji pleť, protože ta paní v zrcadle začínala mít velmi unavený výraz, povislá horní víčka, povadlé tváře a při úsměvu koutky rtů nešly nahoru jako dříve. 

Začala jsem se zajímat o možnosti omlazování neinvazivní, bezbolestnou, co nejpřirozenější metodou. Pryč byly ty doby, kdy jsem si vystačila jen s mnou tolik oblíbenou růžovou vodou... Po seznámení se s obličejovou jógou mě cvičení pobavilo a samozřejmě nadchlo. Vítám přirozenou podporu k omlazení. Vše se děje ve správnou dobu, a tak jsem absolvovala lektorský kurz obličejové jógy u Face Yoga Institute             a stala se tak certifikovanou lektorkou, která vás provází na cestě               k omlazení. 

Po lektorském kurzu obličejové jógy logicky následoval lektorský kurz baňkování a také kurz lymfatických masáží obličeje. Baňkování spolu s Orient olejíčkem je velmi příjemný relax. Kdo si k olejíčku už přičichl, ví, o čem píši. Jako doplnění přirozených metod jsem absolvovala také lektorský kurz estetického a lymfatického tejpování obličeje. Vše se krásně doplňuje a podporuje přirozené omlazování.

Mých kurzů se zúčastňují ženy převážně ve věku 35–55 let, někdy i přes 70 let. Je to opravdu pro každého, kdo si přeje cviky a masáže vyzkoušet, ujistit se, že je provádí správně a také se namotivovat k pravidelné péči o pleť touto příjemnou a zároveň zábavnou i odpočinkovou metodou.

Můžete si vybrat z živých skupinových kurzů v zracadlových sálech studií, online kurzů s videi nebo individuálních kurzů prostřednictvím Zoomu, WhatsAPPu apod. Kdo si přeje pomoci v pravidelnosti, může se od srpna přihlásit do dámského klubu Omlazení s úsměvem 🙂  Pečujme o sebe s lehkostí a radostí.

Ráda vám předám své vlastní zkušenosti a tipy pro zdravější a rozjasněnější pleť. Ano, každá máme jiný výchozí stav pleti, než se začneme vědomě opečovávat, ale nikdy není pozdě začít, výsledky se dostaví. Jsem ročník 1979 a přeji si udržet mladistvý vzhled a svěží mysl. Kombinace cviků, masáží a ověřených anti-aging moderních přístrojů pro domácí použití mi dává smysl. Čistit, prokrvovat, vyživovat, zpevňovat a podporovat tvorbu kolagenu a elastinu, to je oč tu běží. 

A také miluji a doporučuji procházky přírodou pro ten klid, vzduch a atmosféru… Příroda je nejlepší designer, její detaily mě fascinují, tím okem relaxuji a ráda fotím.

Možná už jste se s obličejovou jógou setkali, možná jste nějaké cviky i zkoušeli.

Pro efekt a změnu je důležitá správná technika, tedy provedení cviků a samozřejmě pravidelnost, což však neznamená cvičit každý den hodinu denně. I deset, patnáct minut rozvičky s pár cviky a občasná masáž, je pro pleť příjemná a přínosná.

Těší mě dělat něco pro sebe a zároveň vracet úsměvy dalším ženám (převážně). Mám radost z každé zpětné vazby mých klientek, jak mi píší či volají, kde už vidí změny a s nadšením pokračují. 

Co mi pomáhá udržovat pleť ve 43 letech?

• důkladné čištění pleti ráno i večer

• masáže, baňkování, peeling, hydratace 

• komplexní obličejová jóga, správná technika 

• anti-aging kosmetika 

• kolagen z bio zdroje

Možná to zní jako hodně péče, ale je to o minutkách denně, které si věnuji a má pleť mi to krásně vrací. Dopřávám si face jógu a domácí wellness, což pomáhá ke sjednocení barvy pleti, zjemnění vrásek, zpevnění kontur, podpoření tvorby kolagenu a elastinu.

Přejete si přirozeně omladit pleť, stačí mi napsat, jsem tady pro vás.

S radostí a úsměvem vstříc omlazení...

Kontaktujte mě

Přejete-li se na cokoli zeptat, přihlásit se do kurzu, být informovaná o kurzu ve Vašem městě, domluvit si individuální kurz s diagnostikou či pořádání kurzu ve Vašem studiu, stačí vyplnit kontaktní formulář a najdeme vhodný termín.

+420 704 770 910
zuzana@omlazeniobliceje.cz